KıbrısManşetYaşam

Creditwest Kıbrıs Patatesi Kızartma Festivali, lezzet ve eğlence dolu geçecek…

Creditwest Bank, 30. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Kıbrıs’ın en büyük donmuş patates üreticisi Cyprochips ile işbirliği yaparak unutulmaz bir etkinliğe imza atıyor.

12 Temmuz Cuma akşamı Boğazköy’deki BrewArt’da gerçekleşecek Creditwest Kıbrıs Patatesi Kızartma Festivali, lezzet ve eğlenceyi bir araya getirecek.

Tonlarca Patates, Müzik ve Dans Festivalde ücretsiz dağıtılacak kızarmış patates yanında, birçok yemek standı olacak ve katılımcılar bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkaracak.

Gecenin başında DJ Joker’in enerjik müzikleriyle başlayacak eğlence, Kıbrıs’ın sevilen sanatçısı Fikri Karayel’in sahne almasıyla devam edecek. Creditwest Bank ve Cyprochips’ten Yerel Üreticiye Tam Destek Banka, 30. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediği bu festivalle,  Kıbrıs patatesinin dünya çapındaki ününü kutlamayı ve bu lezzeti tüm Kıbrıs halkıyla paylaşmayı amaçlıyor. Tüm halka katılım çağrısı yapan Creditwest Bank yetkilileri, gelecek yıllarda da  festivali tekrarlayarak geleneksel bir etkinlik haline getirmeyi planlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu