Kıbrıs

Değirmenlik Belediyesi halka hizmet götürmeye devam ediyor

Değirmenlik Belediyesi halka hizmet götürmeye devam ediyor.

Değirmenlik Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Yeniceköy Ağıllar Bölgesi ile Çukurova arası isale hattı çalışmaları başladı.

Değirmenlik Belediyesi ve Su İşleri Dairesi (SİD), karşılıklı işbirliği ve ortak anlayışı teşvik etmek ve geliştirmek amacıyla başlatılan “Yeniceköy Ağıllar bölgesi ile Çukurova arası isale hattı çalışmaları” başladı. Değirmenlik Belediyesi ekipleri ekskavatör ve kepçe ile bölgede kazı yaparak boru hattı döşerken, belediye su birimi ekipleri de Su İşleri Dairesi Kontrol Birimi ile çalışmalarını sürdürülüyor. Bölgede; 2300 metre boru ve depo bağlantı malzemeleri SİD tarafından temin edilecek, kazı kum temini, kumlama işlemi ve hattı döşeme işlemi SİD kontrolünde, Değirmenlik Belediyesi tarafından yapılacak.

Yapılan tüm çalışmaları yerinde inceleyen Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, merkezi hükümet ve yerel yönetim işbirliği içerisinde çalışmalara devam edileceğini belirtti. Başkan Ali Karavezirler, “emek veren tüm mesai arkadaşlarıma ve Su İşleri Dairesi personelline şahsım ve bölge halkım adına çok teşekkür ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu